ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΗΣ ΜΟΔΙΠ ΜΕ ΘΕΜΑ: “Η Διασφάλιση της Ποιότητας στο Πανεπιστήμιο Πατρών – Νέες προσεγγίσεις & Προοπτικές”

Η Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας του Πανεπιστημίου Πατρών, στο πλαίσιο της υλοποίησης του έργου «Αναβάθμιση της λειτουργίας της ΜΟΔΙΠ του ΠΠ» διοργανώνει ημερίδα, την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 στις 12:00 π.μ., στo αμφιθέατρο Ι.4 του Συνεδριακού και Πολιτιστικού Κέντρου του Πανεπιστημίου, με θέμα: “Η Διασφάλιση Ποιότητας στο Πανεπιστήμιο Πατρών: Νέες προσεγγίσεις & Προοπτικές”

Στην ημερίδα θα παρουσιαστούν τα αποτελέσματα του έργου "Αναβάθμιση της λειτουργίας της Μονάδας Διασφάλισης Ποιότητας (ΜΟ.ΔΙ.Π.) του Πανεπστημίου Πατρών" η οποία είχε ως βασικό στόχο την βελτιστοποίηση και προτυποποίηση της εσωτερικής λειτουργίας της ΜΟΔΙΠ και των διαδικασιών διασφάλισης ποιότητας του Ιδρύματος με ταυτόχρονη μείωση του χρόνου για την καταγραφή και τον υπολογισμό των απαραίτητων στοιχείων και δεικτών.

Για λεπτομέρειες αναφορικά με το πρόγραμμα και τη δήλωση συμμετοχής, παρακαλούμε δείτε εδώ.

Οδηγίες εξ αποστάσεως παρακολούθησης της ημερίδας

Μπορείτε να παρακολουθήσετε την ημερίδα διαδικτυακά με τους ακόλουθους δύο τρόπους.
Για την ορθή έκδοση των βεβαιώσεων συμμετοχής, σας παρακαλούμε να χρησιμοποιήσετε το επίσημο ονοματεπώνυμό σας κατά την διαδικτυακή σύνδεσή σας στην εκδήλωση.

Καθώς η εκδήλωση πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί, θα ζητηθεί η σχετική συναίνεση από όλους τους συμμετέχοντες.