Όλα τα Νέα και οι Εκδηλώσεις

Ηλεκτρονική Συμπλήρωση Ερωτηματολογίων

Το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2017-2018 θα διεξαχθεί ηλεκτρονικά η συμπλήρωση ερωτηματολογίων από τους φοιτητές. Δυνατότητα συμπλήρωσης των ηλεκτρονικών ερωτηματολογίων για τα προπτυχιακά, εργαστηριακά, μεταπτυχιακά μαθήματα καθώς και τις κλινικές ασκήσεις, έχουν οι φοιτητές που έχουν δηλώσει τα εν λόγω μαθήματα μέσω της ηλεκτρονικής γραμματείας του ενιαίου πληροφοριακού συστήματος του Ψηφιακού Άλματος εντός της περιόδου υποβολής των δηλώσεων.

Προκύρηξη θέσης μέλους του Συμβουλίου της Α.ΔΙ.Π.

Προκύρηξη μίας (1) θέσης, η οποία θα καλυφθεί από εν ενεργεία καθηγητή Πανεπιστημίου πρώτης βαθμίδας στον επιστημονικό κλάδο Μηχανικών ή Γεωτεχνικών Επιστημών.

Κοινοποίηση Έκθεσης Εξωτερικής Αξιολόγησης Πανεπιστημίου Πατρών

Kοινοποιήθηκε το τελικό κείμενο της Έκθεσης Εξωτερικής Αξιολόγησης του Ιδρύματός μας από την Αρχή Διασφάλισης Ποιότητας (ΑΔΙΠ).

H συνολική αποτίμηση από διακεκριμένους αξιολογητές του εξωτερικού είναι ιδιαίτερα θετική για το Πανεπιστήμιό μας.

Η Εσωτερική Αξιολόγηση στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο Δράσεις - Αποτελέσματα - Μέλλον

Αξιότιμες κυρίες και αξιότιμοι κύριοι,

Η Μονάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης και Επιμόρφωσης (ΜΕΑΕ) του Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου σε συνεργασία με την ομάδα εργασίας της πράξης: "Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας (ΜΟΔΙΠ) του ΕΑΠ" σας προσκαλεί στην ενημερωτική ημερίδα με θέμα:

«Η Εσωτερική Αξιολόγηση στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο
Δράσεις - Αποτελέσματα - Μέλλον»

Σελίδες